Bubble Works Media

Podcast Dinliyorum

Podcast Dinliyorum Nedir?

Bubble Works Media olarak podcast ekosistemine, özellikle bireysel içerik üreticilerine her zaman destek olmak en büyük önceliklerimizden. Podcast Dinliyorum komünitesi de hem podcast dinleyicilerinin hem de üreticilerinin hem de sektör profesyonellerinin bulunduğu 85.000 kişilik bir topluluk. Bu toplulukta kaliteli podcast içeriklerini her ay milyonlarca erişimle podcast dinleyicileriyle buluşturuyoruz.


Sosyal medya alanlarında Podcast tüketicilerinin dikkatini çekebilmek ve günlük içerik üreterek yeni nesil medya alanlarında (TikTok, Instagram gibi) paylaşım yaparak insanlara sunup Podcast içeriklerine dinleyici kazandırmak amacıyla ve sosyal medyada içerik pazarlaması üzerine kurulmuş bir komünitedir.

Neden Hayata Geçirdik?

2019 yılının başından bu yana podcast içerikleri üreten bir ekip olarak bu zamana kadar yüzlerce podcast üreticisiyle görüşme şansımız oldu. 25’i aşkın hem kurumsal hem de orijinal podcast içeriğini hayata geçirdik. Bu süreçte podcast üretim süreçlerinden sonraki aşamada bu içeriklerin dinleyiciyle buluşturulmasının en büyük acı noktalarından biri olduğunu farkettik. Biz de bu sebeple Podcast Dinliyorum komünitesini hayata geçirdik ve her ay milyonlarca kişiye erişen içerikler üretmeye başladık. İş ortağımız Marsi Digital’in dijital pazarlamada dikey video uzmanlığıyla güçlerimizi birleştirince sayısız podcast üreticisine yeni dinleyiciler kazandırdık ve kazandırmaya da devam edeceğiz.


Yeni nesil sesli medyada Podcast içeriklerinin önemini vurgulamak, Podcast dinleyicilerinin veya yeni nesil medya kullanan insanların ilgisini çekebilecek Podcastlerin keşfedilmesini sağlamak amacıyla Bubble Works Media tarafından hayata geçirdik.

Podcast Dinliyorum Komünitesi Buluşuyor Etkinliği 

Komünitemizin ilk yılında, artık birbirimizle buluşmamızın da gerektiğini hissettik ve her sene yüzlerce kişinin katılımıyla podcast ekosisteminin önde gelen paydaşlarının oturumlarıyla hasret gideriyoruz.

 

Placeholder Image