Bubble Works Media

Bir podcast üretim ağı olan Bubble Works Media ekibi olarak hem kurumlar, hem de onları daha yakından tanımak isteyen genç yetenekler için oldukça önemli bir ihtiyacı karşılayacağına inandığımız yeni podcast kanalımız İşte Bi’ Gün’e hoş geldin!

Bu kanalda, kurumların kültürel dönüşüm süreçlerini, sürdürülebilirlik, sosyal etki ve inovasyon yaklaşımlarını, iş yapış biçimlerini öğreneceğiz. Hem de doğrudan farklı departmanlardan, farklı görev ve sorumluluklardaki kişilerin kendi ağızlarından dinleyerek. Konuklarımız bizlere, çalıştıkları kurumda bir günlerinin nasıl geçtiğini, işin gerektirdiği yetkinlikleri, kolay ve zorlu yanlarını, belki de onlar için unutulmaz olan bazı anılarını ve daha pek çok değerli deneyimlerini anlatacaklar.

Bu önemli konuda bir köprü görevi üstlenmekten büyük bir mutluluk duyuyor ve bunu çok değerli buluyoruz. Bu değeri daha da artırabilmek için, bizimle iletişim halinde olman, bunu da sorabilir misin, şu konuyu da merak ediyoruz gibi önerilerine fazlasıyla açığız. 

Bize Bubble Works Media sosyal medya hesaplarımızdan veya info@bubbleworksmedia.com e-mail adresimizden ulaşabilirsin.

Bubble Works Media’nın tüm podcast içeriklerine buradan, seni bekleyen harika yenilikler için de Instagram hesabımıza bu linkten ulaşabilirsin.

Keyifli dinlemeler!

Kendine çok iyi bak, sağlıkla, merakla ve yenilikle kal, görüşmek üzere!

Related Podcasts
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir