Bubble Works Media

İşte Bi’ Gün

[Atasun Optik İnsan ve Kültür Direktörü Deniz Atik] Atasun Optik’in Kurumsal Yapısı, Genç Yetenek Programları, Yarattığı Sosyal Etki – Birbirimizi Anlayabiliriz

Gençlerin kariyer platformu Youthall ve bir podcast üretim ağı olan Bubble Works Media iş birliğiyle hayata geçirdiğimiz İşte Bi’ Gün podcast kanalının “Birbirimizi Anlayabiliriz” ismi özel serisinin bu bölümünde kadınlar için en iyi iş yeri (Best Workplaces for Women) ödülünü kazanan Atasun Optik’ten konuğumuz Deniz Atik oldu. Deniz Hanım’dan, Atasun Optik çalışanlarının Bi’ Gün’lerinin nasıl geçtiğini, kurumun mevcut kültürel yapısını, kurumun sosyal etki, toplumsal cinsiyet eşitliği ve sürdürülebilirlik alanındaki çalışmaları ve Atasun Optik’in genç yetenek programlarını dinledik. Bizim çokça öğrendiğimiz ve keyif aldığımız bir bölüm oldu. İyi dinlemeler!

Bölüm Timestamps:

(0:59) – (3:47) Deniz Atik’i tanıyoruz. 

(3:48) – (7:59) Deniz Atik’in bakış açısından Atasun Optik. 

(8:40) – (10:51) Atasun Optik çalışanlarının Bi’ Gün’leri nasıl geçiyor?

(11:39) – (16:30) Atasun Optik’in geçmiş ve mevcut kültürel yapısını, gelecekte ilerlemek istediği yoldaki dönüşümünü dinliyoruz.

(16:58) – (21:16) Atasun Optik’in toplumsal cinsiyet eşitliği, sürdürülebilirlik ve sosyal etki odaklı çalışmalarını dinliyoruz.

(21:43) – (26:08) Atasun Optik’in yeni nesil yetenek programları kapsamında yürüttüğü projeleri dinliyoruz.

(26:41) – (30:08) Kurum gençlerden neler bekliyor?

(30:39) – (34:27) Atasun Optik’de çalışmak isteyen adaylara öneriler.

Related Podcasts
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir