Bubble Works Media

Boş İşler

[Aposto CFO’su ve Kurucu Ortağı Umutcan Savcı] – Yeni Nesil Medya Girişimciliği Serisi #1

Yeni Nesil Medya Girişimciliği serimizin ilk bölümünde konuğumuz Aposto CFO’su ve Kurucu Ortağı Umutcan Savcı oldu. 🎉🎙️

Bir podcast üretim ağı olan Bubble Works Media olarak çok heyecanlandığımız ve yeni nesil medyanın önemli aktörleriyle ele alıp derinlemesine konuşmak istediğimiz bu konuyu seri haline getirdik ve diğer bölümlerimizde de yine birbirinden değerli konuklarımızla karşında olacağız.

Bu bölümde sevgili Umutcan bizlere kendi girişimciliğini, Aposto hikayesini, yeni nesil medyaya bakışını çok keyifli sohbetiyle aktardı. Bildiğin gibi, Aposto, “Gürültüden Uzaklaş” mottosuyla hayatımıza girip Aposto 2.0 ile de “Zihnin için taze bir başlangıç” söylemiyle devam eden, yazılı medya alanında yayınlarıyla okurlara ulaşan yeni nesil bir dijital medya servisi.

Yeni nesil medya girişimciliğinin ne anlama geldiğini, Aposto’nun nasıl konumlandığını, Türkiye’nin bu konudaki avantajları/dezavantajlarını, bizleri ileride nelerin beklediğini Umutcan’dan dinledik. 

Aynı zamanda Aposto bir ürün şirketi ve bize çokça ilham olan web ve mobil ürünlerinin detaylarını da konuşma şansımız oldu.

Yeni nesil medya alanında çalışan, çalışmak isteyen ve merakı olan, girişimci tüm dostlarımıza severek tavsiye edeceğimiz bir bölüm oldu. Umarız sen de dinlerken keyif alırsın. İyi dinlemeler! Serinin diğer bölümlerinde görüşmek üzere.

Umutcan’ın Kitap Önerisi:

Dan Ariely – Predictably Irrational

Podcast Boş İşler Instagram hesabı

Bubble Works Media’nın diğer podcastlerini dinlemek istersen aşağıyı, tüm içeriklerimizi incelemek istersen de bu linki inceleyebilirsin 🤗

5 Dakikada Teknoloji Gündemi

Pandora’nın Kutusu

Start Point

Bubble Works Media’nın sosyal medya hesapları 📲

Instagram

Twitter

E-mail: info@bubbleworksmedia.com

Related Podcasts
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir