Bubble Works Media

Anadolu Efes Global Girişimcilik Haftası’nı festival tadında kutladı. Gerçekleştirdikleri paneller ile biz de eşlikçileri olduk. İmece Yöneticisi Zeynep Erdoğan’ın moderatörlüğünde gerçekleşen “BrewFuture” panelinde; Anadolu Efes’in sürdürülebilir geleceğe +1 olmayı hedeflediği ve Viveka işbirliği ile gerçekleştirdiği açık inovasyon programı BrewFuture’ı, programa hangi startup’ların başvurabileceğini, odak alanlarını ve daha birçok detayı Anadolu Efes Grup Kurumsal İletişim ve İlişkiler Direktörü Selda Susal Saatçi, Anadolu Efes Türkiye Strateji, İnovasyon ve Girişimcilik Direktörü Tuba Gökcan ve Anadolu Efes Türkiye Üretim Direktörü Koray Anar’dan dinledik.

Anadolu Efes Podcast Kanalı

Anadolu Efes Instagram

Anadolu Efes LinkedIn

Anadolu Efes Facebook

Anadolu Efes, sürdürülebilirlik hedefleri doğrultusunda açık inovasyon programı BrewFuture’ı başlattı, bu program ile belirledikleri ihtiyaçlara çözüm sunan startuplarla iş birlikleri kuruyor. Programın odak alanlarını; İklim Eylemi, Döngüsel Ekonomi ve Tarım Uygulamaları oluşturuyor.

İleri aşama startuplar ile pilot çalışmalar başlatacakları programa halihazırda; ticari ürünü olan, son ürünü hazır olan, teknolojisi doğrulanmış MVP’yi test etmeye hazır startup’ların başvurularını bekliyor. Anadolu Efes, BrewFuture programı boyunca bir arada oldukları girişimlerle yakın temasta olacak; girişimlere pilot çalışmalar, satış gerçekleştirme ve girişimlerini ölçeklendirme imkanı sağlanacak.

Sen de sürdürülebilir gelecek için +1’i olmak istiyorum diyorsan, BrewFuture’ın detaylarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsin!

https://thebrewfuture.com/

Programa son başvuru tarihi: 15 Aralık 2023

Related Podcasts
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir