Bubble Works Media

5 Dakikada Teknoloji Gündemi

090- CrazyLabs’ın Hikayeli Oyunlar Yarışması’nda 500 dolardan 50.000 dolara kadar ödül şansı, Clubhouse içerik üreticileri artık para kazanacak, GAİN’in Premium Üyelik modeli – 07/04/2021 – 5DTG –

Mail bültenimize abone olmak için tıklayın.

5 Dakikada Teknoloji Gündemi Tarih: 7 Nisan 2021

Gündem Başlıkları🔗

  • Clubhouse, şimdi de kullanıcıların favori içerik üreticilerine ve konuşmacılarına para göndermelerini sağlayacak ilk doğrudan ödeme sürecini başlattı.
  • Fortnite oyuncuları oyunu oynarken direkt olarak Houseparty üzerinden canlı yayınlayabilecek.
  • GAİN,  “Premium Üyelik” modeliyle  7 Nisan’dan itibaren yeni özgün içeriklerin  21.90 TL olarak ücretlendirileceğini açıkladı.
  • Spotify, sesli komut ile uygulamayı aktifleştirebilme özelliği sunan  “Hey Spotify” komutu ile telefona dokunmadan açılabiliyor.
  • TikTok içerik üreticileri, daha geniş kitlelere ulaşabilmek için yakında videolarına otomatik olarak oluşturulan altyazılar ekleyebilecekler.
  • CrazyLabs tarafından başlatılan Hikayeli Oyunlar Yarışma’sında oyun geliştiriciler hikayeli oyun formatındaki test videolarını sisteme yükleyip 500 dolardan 50.000 dolara kadar para ödülü kazanabiliyorlar.

Bölümde Bahsettiklerimiz ve Kapanış 👋

Evet 5 Dakikada Teknoloji Gündemi’nin sonuna geldik. Bize ulaşarak her türlü soru, öneri ve görüşlerini bildirebilirsin.

Yarın görüşmek üzere! Çüz, çav ve bye!

Related Podcasts
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir