Bubble Works Media

Sabancı Üniversitesi Yönetici Geliştirme Birimi EDU ve Bubble Works Media iş birliğiyle hayata geçirdiğimiz Gelişim Yolculuğu podcast kanalının Yöneticiler için Fark Yaratacak Yaklaşımlar ve Metotlar isimli serisinin yeni bölümünde Selim Baybaş konuğumuz oldu. Selim Bey’den, geçmişte edindiği tecrübelerin profesyonel hayatına ne gibi katkıları olduğunu öğrenirken, farklı sektörlerde çalışmanın kendisini üst yönetim ve liderlik alanlarında nasıl geliştirdiğini dinledik. Dijitalleşme ve İnovasyon kavramlarının kurum kültürüne adapte edilmesi noktasında bilinmesi gereken püf noktaların da bahsedildiği bu programda, gelişim hakkında önemli tavsiyeler aldık. Bizim çokça öğrendiğimiz, keyif aldığımız bir bölüm oldu. Keyifli dinlemeler! 

Bölüm Timestamps:

(1:30) – (5:45) Selim Baybaş’ı tanıyalım.

(7:26) – (11:47) Geçmişte almış olduğunuz eğitimler size ne gibi katkılar sağladı?

(12:25) – (13:39) Gençliğinizde özellikle hangi yetkinliğinizin veya zihin yapısının bu başarıya ulaşmanızda yardımcı olduğunu düşünüyorsunuz?

(16:54) – (20:18) Profesyonel hayatınızda farklı sektörlerde deneyimleriniz mevcut. Tüm bu tecrübeler üst yönetim ve liderlik kademesine gelişinizi nasıl etkiledi?

(24:11) – (31:53) Dijitalleşme ve İnovasyon kavramlarının hem kendi içinize hem de geçmişte çalıştığınız yerlere adaptasyonunu nasıl sağladınız?

(36:06) – (39:55) Dinleyicilerimize genel olarak gelişim hakkında önerileriniz ve tavsiyeleriniz nelerdir?

Related Podcasts
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir