Bubble Works Media

Boş İşler’in bu bölümde, Sabancı Topluluğu tarafından hayata geçirilen Sabancı ARF Almost Ready to Fly hızlandırma programı sizlerle. Sabancı Holding Strateji ve İş Geliştirme Grup Başkanı Gökhan Eyigün’ün konuğumuz olduğu bu bölümde; Sabancı Topluluğu bünyesinde değişimin öncüsü vizyonuyla hayata geçirilen programları, bu programların çıktılarını, X-Lab’i, X-Teams’i, Sabancı ARF Almost Ready to Fly’ın, Sabancı Ventures’ı ve global yatırımları konuştuk. Gökhan Bey’den dinleyicilerimiz için çok kıymetli kariyer tavsiyelerini de aldık.

 Sabancı ARF Almost Ready to Fly Hızlandırma Programı’nın üçüncü dönem için başvuruları başladı. 20 haftalık program ile Sabancı Topluluğu şirketleri ile işbirliği yapabilir, Sabancı ARF Almost Ready to Fly ekibi ve üst düzey yöneticilerden mentorluk, iş geliştirme, ürün geliştirme, muhasebe ve hukuk danışmanlığı alabilir, ürün ve hizmetlerini geliştirmek için $30.000 nakit desteği kazanabilir ve Sabanci ARF On Air Demo Day’de $150.000’a kadar yatırım alma firsatı yakalayabilirsin.

Kısaca, girişimcilere altın niteliğinde tavsiyelerle bizim de çokça not aldığımız, öğrendiğimiz bir bölüm oldu. Umarım senin için de aynı şekilde keyifli bir dinleme olur.

Related Podcasts
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir