Bubble Works Media

Boş İşler

#50 Leadport Kurucu Ortaklarından Alper Barut – Sabancı ARF İnovasyon ve Girişimcilik Proje Yöneticisi Batuhan Baybalı – GOOINN Ülke Müdürü Baran Gürcan

Boş İşler’i bu bölümde, Sabancı Topluluğu tarafından hayata geçirilen Sabancı ARF Almost Ready to Fly hızlandırma programı desteğiyle hazırlıyoruz. Leadport Kurucu Ortaklarından Alper Barut, Sabancı ARF İnovasyon ve Girişimcilik Proje Yöneticisi Batuhan Baybalı, GOOINN Ülke Müdürü, Inodash Kurucu Ortağı ve Bubble Works Media Kurucu Yatırımcılarından Baran Gürcan’ın konuğumuz olduğu bu bölümde; Leadport’un hikayesini, gelecek planlarını, Sabancı Arf Almost Ready to Fly hızlandırma programının girişimcilere sunduğu desteklerini, program süresince Sabancı ARF ve GOOINN’nin girişimcilerin problemlerini çözmek adına geliştirdikleri çözümleri konuştuk. Konuklarımızdan girişimcilik alanında kendini geliştirmek isteyenler için tavsiyelerini aldık.

Sabanci ARF Hızlandırma Programı’nın üçüncü dönem için başvuruları Aralık ayı içerisinde açılacak. 20 haftalık program ile Sabancı Topluluğu şirketleri ile işbirliği yapabilir, Sabancı ARF ekibi ve üst düzey yöneticilerden mentorluk, iş geliştirme, ürün geliştirme, muhasebe ve hukuk danışmanlığı alabilir, ürün ve hizmetlerini geliştirmek için $30.000 nakit desteği kazanabilir ve Sabanci ARF On Air Demo Day’de $150.000’a kadar yatırım alma firsatı yakalayabilirsin. Kısaca, girişimcilere altın niteliğinde tavsiyelerle bizim de çokça not aldığımız, öğrendiğimiz bir bölüm oldu. Umarım senin için de aynı şekilde keyifli bir dinleme olur.

Sabancı ARF Almost Ready to Fly program detayları için bu linki ziyaret edebilirsin.

Related Podcasts
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir