Bubble Works Media

30.bölümümüzde sizleri bundan 101 yıl öncesine götürmek ve ordaki duyguyu bi nebze olsun hayatımızda nasıl uygulayabileceğimizi anlatarak başlamak istedik. 19 Mayıs 1919 Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’mız kutlu olsun. Başlangıçların önemli olduğu bugünde Boş İşler Medya oluşumumuzu da duyurmak istedik.

Toplumunun çeşitli bireyleri tarafından girişimciliğin “boş iş” olarak adlandırılmasına nazire yapmak amacıyla Şubat 2019’da ilk bölümümüzü yayınladık. Bir buçuk yıla yakın bir zaman boyunca yayınlarımıza devam ederken bir şey fark ettik. Bu ön yargılar yalnızca girişimcilik için değil, sanattan spora, oyunlara, yogaya kadar pek çok alanda boy gösteriyor.

O zaman biz de dedik ki daha çok insan kendini anlatabilsin ve böylece daha çok insan başkalarını anlayabilsin. Kendisi ve başkaları adına maddi-manevi değerler üretmek için çalışıp, didinen ama bu mücadelesi sonucunda “hah bırak bu boş işleri” denilen kendi alanında tecrübe sahibi “boş işçilerle” bu çatı altında bir araya gelelim. Beraber sesimizi duyurabilecek olduğumuz, sözün uçup gitmediği bir çatı inşaa edelim.

Hedefimiz bu çatı altında, girişimcilik-inovasyon, yoga, meditasyon, psikoloji, oyunlar, tiyatro, şiir, spor, kariyer, yazılım, tasarım gibi hem profesyonel hem de sosyal hayata dönük zengin içerikler sunan, günden güne büyüyüp, gelişen ve öğrenen bir aile olabilmek.

Bayramımız kutlu olsun tekrardan, iyi dinlemeler

info@bosislermedya.com

Boş İşler Medya Sosyal Medya:

https://www.instagram.com/bosislermedya/

https://twitter.com/bosislermedya

Podcast Boş İşler Sosyal Medya:

https://twitter.com/podcastbosisler https://www.instagram.com/podcastbosisler/ https://www.linkedin.com/company/podcast-boş-i̇şler https://www.youtube.com/channel/UCT2SotUJjssQkSkLXAadHOA https://medium.com/podcastbosisler

Pandora’nın Kutusu Spotify:

https://open.spotify.com/show/1PTTHQ71NVDaR0xALFjJXR

Pandora’nın Kutusu Sosyal Medya:

https://www.instagram.com/podcastpandoraninkutusu/

mail: pandoraninkutusu@aol.com

İyi dinlemeler:)

Related Podcasts
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir