Bubble Works Media

Aksigorta

# 2 – Kurumlarda çalışanlar neden kurumiçi girişimcilik ve inovasyon süreçlerine katılmalılar?

Selamlar!

GOOINN işbirliğiyle yürütülen, Aksigorta Digital Desing Thinking PURA süreci kapsamında hayata geçirilen, podcast serimizin ikinci bölümüne hoş geldin!

Bu bölümde, inovasyon odaklı programların hem koordinasyon hem de katılımcı tarafında bulunan, yani süreçte farklı rolleri deneyimlemiş, başarılı kurumiçi girişimciler olan SabancıDx çalışan deneyimi lideri Ceren Sağlam ve ING İnovasyon Merkezi yöneticisi Volkan Köseoğlu konuğumuz oldu.

Peki neler konuştuk? Diye merak edersen, hemen aşağıdaki başlıklara ve hangi dakika da konuşulduklarına bakarak, istersen bu keyifli sohbetin tamamını istersen de sadece merak ettiğin konuları dinleyebilirsin:

  • Kısaca kendinizi tanıtabilir misiniz?
  • Bir kurumun çalışanları, neden kurumiçi girişimcilik ve inovasyon programlarına katılmalıdırlar?
  • Kendi kurumunuzda yaşadığınız süreçlerden yola çıkarak, kurum veya çalışanlar açısından dikkatinizi çeken çarpıcı değişim veya kazanımlara örnek/örnekler verebilir misiniz?
  • Kurumiçi girişimci adayları ne gibi zorluklara hazırlıklı olmalı ve bu zorlukları nasıl aşmalılar?

Dileriz ki senin için de oldukça keyifli ve sorularına cevap olan bir bölüm olmuştur. Her türlü soru, fikir, görüş ve yorumuna her zaman açık olduğumuzu belirtmek isteriz. Kanala abone olmayı lütfen unutma, senin de katkılarınla içeriklerimizi geliştirmek için çok heyecanlıyız!

Kendine çok iyi bak, görüşmek üzere!

Related Podcasts
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir