Bubble Works Media

5 Dakikada Teknoloji Gündemi

136- Google ilk fiziksel dükkanını New York’ta açtığını duyurdu, Amazon’dan Appstore Small Business Accelerator Program, Ford, Electriphi’yi satın alacağını açıkladı. -21/06/2021- 5DTG-

Mail bültenimize abone olmak için tıklayın.

5 Dakikada Teknoloji Gündemi Tarih: 21 Haziran 2021

  • Google ilk fiziksel dükkanını New York‘ta açtığını duyurdu. Şirket, fiziksel dükkanında Pixel telefonlardan Nest ürünlerine, giyilebilir Fitbit ürünlerinden Pixelbooklara kadar pek çok ürüne yer veriyor.
  • Appstore Small Business Accelerator Program isimli bir program duyuran Amazon, bu program ile birlikte artık uygulama mağazasında hizmet veren küçük işletmelerden daha az komisyon alacak.
  • Tencent Games, hızlı büyümesi ile dikkat çeken Türkiye oyun pazarında yerel yönetimini güçlendirmek için 1 Haziran tarihi itibariyle ülke müdürü olarak Aras Şenyüz’ü atadı.
  • Ford, Electriphi‘yi satın alacağını açıkladı.
  • Microsoft, yaklaşık bir hafta önce Windows 11 ISO sürümü sızıntısını dolaylı olsa da doğruladı.
  • Huawei geçtiğimiz sene Eylül ayında MatePad T10 ve T10s modeli ile görücüye çıkmıştı. Orta segmente hitap eden tabletin hem tasarımı hem özellikleri bakımından çocuklar için özel tasarlanan versiyonu tanıtıldı.

Bölümde Bahsettiklerimiz ve Kapanış 👋

Evet 5 Dakikada Teknoloji Gündemi’nin sonuna geldik. Bize ulaşarak her türlü soru, öneri ve görüşlerini bildirebilirsin.

Pazartesi yeniden görüşmek üzere! Çüz, çav ve bye!

Related Podcasts
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir