Bubble Works Media

post-header

Geleceğin Profesyonelleri serisinin yeni bölümünde Communication Partner CEO’su Kerem Ayırtman konuğumuz oldu. Kerem Bey’den, kariyerinin başlangıcından, Communication Partner CEO görevine kadar, profesyonel yolculuğunu detaylı bir şekilde dinlerken, kurum içerisinde ve dışında kullanılan hangi iletişim stratejilerinin başarıya ulaştırdığını öğrendik. Çeşitli kurumların ilgili departmanlarında çalışan profesyonellerin edinmesi gereken becerileri de aktardığımız bu programda, teknolojik gelişmelerin kurumlarda nasıl bir etki bıraktığına da değindik. Bizim çokça öğrendiğimiz, keyif aldığımız bir bölüm oldu. Keyifli dinlemeler! 

Bölüm Timestamps:

(1:09) – (1:40) Kerem Ayırtman’ı tanıyoruz.

(1:54) – (5:44) Bize kariyer yolculuğunuzun nasıl başladığını, nerelerde çalıştığınızı Communication Partner CEO’luk görevinize kadar geçen süreci anlatır mısınız?

(5:53) – (8:00) Communication Partner rakiplerine göre neyi farklı yapıyor?

(13:09) – (19:10)  Sizce, iletişim, pazarlama, iç iletişim ve strateji gibi alanlarda çalışan bir profesyoneller için hangi beceri ve özellikler önemlidir?

(24:30) – (28:07) Kurum içerisinde ve dışarısında kullanılan iletişim dili özelinde nasıl doğru bir strateji çizilebilir? 

(28:45) – (34:35) NFT komüniteleri, blockchain teknolojisi, yapay zeka gibi gelişimlerin kurumlara etkilerini nasıl yorumluyorsunuz?

(37:40) – (39:45) Dinleyicilerimize hangi kaynakları önerirsiniz?

Related Podcasts
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir