Bubble Works Media

5 Dakikada Teknoloji Gündemi

126- Getir 7 milyar 555 milyon dolar değerlemeyle 555 milyon dolar yatırım aldı, Tinder’da akrabalarınızı engelleyebileceksiniz, Facebook Creator Marketing Accelerator başladı -07/06/2021- 5DTG-

Mail bültenimize abone olmak için tıklayın.

5 Dakikada Teknoloji Gündemi Tarih: 7 Haziran 2021

  • Getir, iki ay sonra dördüncü yatırım turunu da tamamladı ve 555 milyon dolarlık yeni yatırımla 7 milyar 555 milyon dolar değerlemeye ulaştı.
  • Abonelikleri başlatma, yönetme, sonlandırma ve daha fazlasını yapmaya yardımcı olan abonelik yönetim platformu Abonesepeti, 2 milyon dolar değerleme üzerinden yatırım aldı.
  • Toyota Motor‘un yatırım kolu olarak hizmet veren Toyata AI Ventures, isminde küçük bir güncelleme yaparak yoluna Toyota Ventures olarak devam etme kararı aldı.
  • Facebook Creator Marketing Accelerator programı bu hafta düzenlenen bir online tanıtım etkinliğiyle hayata geçirildi.
  • Tinder sonunda eski sevgililerinizden, arkadaşlarınızdan, iş arkadaşlarınızdan, akrabalarınızdan ve bir flört uygulamasında karşılaşmak istemeyeceğiniz herkesten kaçınmanıza izin veriyor.
  • Apple, daha önce Huawei ve Xiaomi markaları ile karşımıza çıkmış olan, cihazınızı tamamen kablosuz bir şekilde havadan şarj etmenizi sağlayacak bir teknoloji üzerinde çalışıyor.

Bölümde Bahsettiklerimiz ve Kapanış 👋

Türkiye’nin En Değerli Şirketleri (2020) : https://www.webtekno.com/turkiyenin-en-degerli-markalari-h94415.html

Evet 5 Dakikada Teknoloji Gündemi’nin sonuna geldik. Bize ulaşarak her türlü soru, öneri ve görüşlerini bildirebilirsin.

Yarın yeniden görüşmek üzere! Çüz, çav ve bye!

Related Podcasts
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir