Bubble Works Media

5 Dakikada Teknoloji Gündemi

117- Co-one TRAngels liderliğinde 1.35 milyon dolar değerleme ile yatırım aldı, Vodafone Sigorta Aracılık Hizmetleri ve Aksigorta’dan “Doktorum Yanımda”, CrazyHubs İstanbul açıldı -25/05/2021- 5DTG –

Mail bültenimize abone olmak için tıklayın.

5 Dakikada Teknoloji Gündemi Tarih: 25 Mayıs 2021

Co-one kurucuları Ataberk Arman Kayhan ve Mert Menekşe ile yapmış olduğumuz podcast bölümünü dinlemek için tıklayabilirsin.

Gündem Başlıkları🔗

  • Ataberk Arman Kayhan ve Mert Menekşe’nin tarafından kurulan yerli girişim Co-one, TRAngels liderliğinde ve bağımsız 6 melek yatırımcıdan ön tohum yatırım turunda 1.35 milyon dolar değerleme ile yatırım aldı.
  • Vodafone Sigorta Aracılık Hizmetleri aracılığıyla, Aksigorta teminatıyla verilen “Doktorum Yanımda” ürününü duyurdu.
  • CrazyLabs’in dünya çapında farklı ülkelerde bulunan ve ekiplere eğitim, ofis ve finansal destek sağlayan hyper-casual oyun hızlandırıcı merkezleri CrazyHubs İstanbul, yıllık 2.5 milyon TL yatırım ile Kolektif House’ta açıldı.
  • Snap, artırılmış gerçeklik teknolojisi için ekranlar üreten WaveOptics girişimini satın almak için 500 milyon doları gözden çıkardı.

Bölümde Bahsettiklerimiz ve Kapanış 👋

Evet 5 Dakikada Teknoloji Gündemi’nin sonuna geldik. Bize ulaşarak her türlü soru, öneri ve görüşlerini bildirebilirsin.

Pazartesi yeniden görüşmek üzere! Çüz, çav ve bye!

Related Podcasts
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir