Bubble Works Media

Gelişim Yolculuğu

[Anadolu Efes Grup Satış Transformasyon Direktörü Arzu Öger] Başlangıçtan Üst Düzey Yöneticiliğe Bir Liderin Yolculuğu, Dijital Dönüşüm ve Liderlik

Sabancı Üniversitesi Yönetici Geliştirme Birimi EDU ve Bubble Works Media iş birliğiyle hayata geçirdiğimiz Gelişim Yolculuğu podcast kanalının Yöneticiler için Fark Yaratacak Yaklaşımlar ve Metotlar isimli serisinin yeni bölümünde Anadolu Efes Grup Satış Transformasyon Direktörü Arzu Öger konuğumuz oldu. Arzu Hanım’dan, üst düzey yöneticilik konumuna gelene kadar karşılaştığı zorlukları ve bunların üstesinden nasıl geldiğini dinledik. Dijital dönüşümle alakalı görev aldığı önemli projelere değindiğimiz bu programda, liderlik hedefi olan çeşitli kıdemlerdeki profesyoneller için ilham verici tavsiyeleri sizlere aktarmaya çalıştık. Bizim çokça öğrendiğimiz, keyif aldığımız bir bölüm oldu. Keyifli dinlemeler! 

Bölüm Timestamps:

(1:50) – (11:42) Arzu Öger’i tanıyalım.

(12:30) – (16:14) Üst düzey yöneticilik aşamasına gelene kadarki zorlu yolculuğunuzu bizimle paylaşır mısınız?

(16:38) – (22:50) Dijital dönüşümle ilgili hem kariyerinizin erken aşamalarından hem de Anadolu Efes bünyesinde görev aldığınız süreçten itibaren imza attığınız önemli projelerin birkaçına değinebilir misiniz? 

(25:48) – (26:21) Sorumluluklarınızı taşırken neler hissediyorsunuz ve zorlu anlara bakış açınız nasıl oluyor?

(26:51) – (29:14) Kendi gelişim yolcuğunuzda insanlar için değer yaratarak, gerçek bir lider olmak isteyen, çeşitli kademelerdeki profesyonellere neler tavsiye edersiniz?

Related Podcasts
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir